Ehrmann dnes

Ehrmann AG je jedným z najväčších spracovateľov mlieka v Nemecku. Pritom zostáva nezávislým a samostatným podnikom a presadzuje vo všetkých výrobných obchodných oblastiach kvalitu, jednoduchosť a tradíciu. Okrem lokalít v Nemecku patria do našej firmy výrobné kapacity v Rusku, USA, a tiež pobočky v Česku, Taliansku, Španielsku, Poľsku, Fínsku a Číne. Ďalej patria spoločnosti Ehrmann AG podnik J.M. Gabler Saliter a mäsiarska výroba Zimmermann. Pod značkou Ehrmann sa predávajú výrobky vo viac ako 40 krajinách. Prostredníctvom 2300 spolupracovníkov vytvorila spoločnosť Ehrmann AG v roku 2017 obrat vo výške 768 mil. Eur.

Predstavenstvo

Christian Ehrmann

Predseda predstavenstva
EHRMANN AG  

Johannes Schmid

Správa a financie predstavenstva
EHRMANN AG 

 

 

Markus Fehr

Riaditeľ výroby/technológie 
EHRMANN AG

 

 

Jürgen Taubert

Riaditeľ divízie obchodu a marketingu predstavenstva
EHRMANN AG 

 

 

Skupina Ehrmann

  • V 1989 získal Ehrmann mäsiarske výrobne Edmund Zimmermann v Thannhausen (Bavorsko). Podnik založený v 1894, ktorý z tohto obdobia nesie titul "Kráľovský bavorsky dvorný dodávateľ", patrí k najznámejším podnikom strednej veľkosti v nemeckom mäsiarskom a údenárskom priemysle. V 1995 sa dalo získať ďalší inovatívny podnik a začleniť do mäsiarskych výrobní Zimmermann, ktorý predstavuje druhú oporu v oblasti čerstvých výrobkov z cesta (plnené tašky, ravioli atď) v rámci spoločnosti Zimmermann. Od roku 1997 vyrába Zimmermann svoje výrobky z čerstvého cesta a niektoré druhy klobás a bežné výrobky v bio kvalite.

   » www.fleischwerke-zimmermann.de

    

    

  • Spolu so syrárňou Champignon Hofmeister GmbH & Co. KG získal Ehrmann v roku 1992 mliekáreň Hainichen-Freiberg v Sasku. Po ukončení novej výstavby mliekárne vo Freiburgu v 1994, vnikla po dvojročnej výstavbe najmodernejšia výrobňa jogurtov a dezertov v Nemecku. Mliekáreň Hainichen-Freiberg je najväčším zamestnávateľom v regióne Freiberg. Lokalita slúži ako vzdelávacie centrum pre dezerty a má vývojové stredisko Ehrmann.

   » http://www.molkerei-freiberg.de

  • » http://www.ehrmann-usa.com

    

   Ehrmann USA, LLC

   Ehrmann Commonwealth Dairy, LLC

   Ehrmann Arizona Dairy, LLC

Film o podniku (v angličtine)